Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

SIÓDME MIEJSCA W WOJEWÓDZTWIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W IGRZYSKACH DZIECI W TENISIE STOŁOWYM

Młodsi reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewkowie zakończyli występy w Igrzyskach Dzieci w Drużynowych Mistrzostwach województwa na siódmych miejscach. Dnia 09.02.2018 ćwierćfinały odbyły się w Kołaczkowie, gmina Szubin. Dziewczęta i chłopcy zagrali systemem każdy z każdym. Poniżej wyniki spotkań.
Kategoria dziewcząt:

Sp1 Gniewkowo - Sp1 Sępólno Krajeńskie  1:3

Sp Laskowice - Sp1 Gniewkowo  3:0

Sp1 Gniewkowo - Brzyskorzystew 3:0

Zawodnicy: Kinga Szypura, Amelia Ćwiklińska

Kategoria chłopców:

Sp1 Gniewkowo - Sp Strzelce Górne  1:3

Sp Kołaczkowo - Sp1 Gniewkowo  3:0

Zawodnicy: Marcin Białka, Krzysztof Białka, Paweł Zaleta

Gratulacje rozegrania ćwierćfinału na wysokim poziomie zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców. Należy zaznaczyć, że zawodnicy będą reprezentować barwy szkoły jeszcze w następnych latach. Trzeba więc trenować pod okiem trenerów z Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół", tym samym zachęcamy dzieci i młodzież z naszej szkoły do spędzania aktywnie czasu wolnego od zajęć obowiązkowych. Opiekunami na zawodach byli nauczyciele wychowania fizycznego Bartosz Kuźniacki i Tomasz Frąszczak.

Opracował: Bartosz Kuźniacki
 

Galeria

Ostatnio dodane