Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

AWANS TENISISTÓW DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO.

Ćwierćfinał województwa kujawsko-pomorskiego Igrzysk Młodzieży w drużynowym tenisie stołowym odbył się 06.02.2018 w Barcinie. Reprezentanci naszej szkoły pojechali w niezmienionym składzie Bartosz Zakrzewski i Michał Kwaśnik. W zawodach uczestniczyły cztery ekipy ze szkół w Bydgoszczy (Gimnazjum nr 17), w Grucznie i w Gościeszynie. Zagraliśmy systemem każdy z każdym, wygrywając wszystkie mecze po 3:0. Bardzo zaciętym i zwycięskim dla naszej szkoły w stosunku 3:2, był pojedynek gry pojedynczej między Zakrzewskim a zawodnikiem Emdeku Krause.

Gratulacje dla Michała i Bartka. Czekamy na półfinał województwa, który odbędzie się również w Barcinie. Opiekunem na zawodach był Bartosz Kuźniacki.

Fotorelacja: granie przy stole

Opracował: Bartosz Kuźniacki

 

Galeria

Ostatnio dodane