Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym chłopców_styczeń_2018

Mamy złoto w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym chłopców.

Kolejny sukces sportowy osiągnęli starsi reprezentanci Szkoły  Podstawowej nr 1 w Gniewkowie w drużynowym turnieju tenisa stołowego chłopców. Zawody odbyły się 23 stycznia 2018 w hali 3 Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu. Michał Kwaśnik i Bartosz Zakrzewski okazali się bezkonkurencyjni względem reszty drużyn, wygrywając dwa mecze po 3:0. Tym samym zdobyli złote medale w powiecie inowrocławskim i awansowali do rozgrywek wojewódzkich. Organizator Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu ufundowało dyplomy, puchary, nagrody rzeczowe dla wszystkich ekip uczestniczących w zawodach. Gratulacje dla chłopaków i powodzenia w dalszych etapach wojewódzkich. Należy zaznaczyć, że uczniowie Michał i Bartosz są czynnymi zawodnikami Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół". Opiekunem uczniów był nauczyciel wychowania fizycznego Bartosz Kuźniacki.

Wyniki:

Sp1 Gniewkowo - Sp Tuczno  3:0

Sp Tuczno - Sp Złotniki Kujawskie 3:1

Sp1 Gniewkowo - Sp Złotniki Kujawskie 3:0

Opracował: Bartosz Kuźniacki
 

Galeria

Ostatnio dodane