Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Mikołajkowe Zawody Sportowe

Dnia 6 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej nr1 w ramach  spartakiady mikołajkowej odbyły się Mikołajkowe Zawody Sportowe dla uczniów naszej szkoły, zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego.  Zawody odbywały się w czterech grupach. Pierwsza  grupa klasy gimnazjalne : IIa , IIb, IIc, IId, IIe.,  druga grupa klasy: VIa, VIb, VIc, VId,  trzecia grupa klasy: VIIa, VIIb, VIIc, VIId  i czwarta grupa klasy gimnazjalne: IIIa, IIIb, IIIc, IIId, IIIe, IIIf.  W konkurencjach sportowych każdą klasę reprezentowały 10 osobowe zespoły. Pozostali uczniowie pełnili rolę kibiców. Sportowe zmagania odbywały się w kilku konkurencjach, tj.: wyścig w czapeczkach mikołajkowych, kelnerzy na start, mikołajkowa współpraca I, mikołajkowa współpraca II, śnieżna koszykówka. Wszyscy uczestnicy z radością podchodzili do kolejnych wyzwań zdobywając punkty dla swojej drużyny. Świąteczne przybory zastosowane w konkurencjach, mikołajkowe symbole na głowach uczestników i zimowa muzyka w tle wprowadziły wszystkich uczestników w miły, radosny świąteczno-mikołajkowy nastrójJ Podczas zawodów ostatecznie rywalizacja zakończyła się następująco:

Grupa pierwsza :  I miejsce - kl.IIa i kl.IIe (22 pkt.) , II miejsce kl. IId (12pkt.),  III miejsce - kl. IIb (11pkt.),  IV miejsce - kl. IIc (8pkt.).

Grupa druga :  I miejsce - kl.VIc (18pkt.) , II miejsce kl. VId (17pkt.),  III miejsce - kl. VIa (15pkt.),  IV miejsce - kl. VIb (10pkt.).

Grupa trzecia :  I miejsce - kl.VIIa i kl.VIIb (17 pkt.) , II miejsce kl. VIIc (11pkt.),  III miejsce - kl. VIId (5pkt.).

Grupa czwarta :  I miejsce - kl.IIIf  (18 pkt.) , II miejsce - kl. IIIc  i kl. IIId (14pkt.),  III miejsce - kl. IIIa (12pkt.), IV miejsce – kl.IIIb (6pkt.).

Na zakończenie każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplomy.

Wszystkim uczestniczkom gratulujemy zajętych miejsc w Mikołajkowych Zawodach Sportowych i  zapraszamy za rok! ;)

Fotorelacja: zmagania mikołajkowe

Ewa Pietruczuk

 

Galeria

Ostatnio dodane