Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

IGRZYSKA DZIECI W TENISIE STOŁOWYM

Drużynowy turniej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców powiatu inowrocławskiego odbył się 22.01.2018 w Inowrocławiu. W zawodach uczestniczyły szkoły podstawowe: Sp1 Gniewkowo, Sp4 Inowrocław, Sp Ośniszczewko. Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym". Dziewczęta i chłopcy reprezentujący naszą szkołę walczenie przystąpiły do każdej  gry indywidualnej i deblowej. Zajęliśmy ostatecznie drugie miejsca, ustępując drużynie z Inowrocławia. Awansowaliśmy tym samym do ćwierćfinału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie w Sępólnie Krajeńskim. Uczniowie otrzymali od organizatora pamiątkowe dyplomy, puchary a także nagrody indywidualne. Szkołę reprezentowali: Amelia Ćwiklińska, Kinga Szypura, Krzysztof  Białka, Marcin Białka, Paweł Zaleta. Opiekunami zawodników byli Bartosz Kuźniacki i Tomasz Frąszczak. Podziękowania dla trenera drużyn młodzieżowych TG "Sokoła" Krzysztofa Zalety. Poniżej wyniki spotkań.


Dziewczęta:

Sp4 Inowrocław - Sp Ośniszczewko  3:0

Sp1 Gniewkowo - Sp4 Inowrocław   0:3

Sp1 Gniewkowo - Sp Ośniszczewko  3:0


Chłopcy:

Sp4 Inowrocław - Sp Ośniszczewko  3:0

Sp1 Gniewkowo - Sp Ośniszczewko  3:0

Sp1 Gniewkowo - Sp4 Inowrocław   0:3


Fotorelacja: na zawodach
Opracował: Bartosz Kuźniacki
 

Galeria

Ostatnio dodane