Mistrzowie Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców_październik 2017

Mistrzowie Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr1 im. Wojska Polskiego w Gniewkowie brali udział w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Inowrocławiu. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 10 x 1000 metrów. Po wspaniałym biegu uczniowie naszej szkoły zdecydowanie pokonali swoich rówieśników i zdobyli 1 miejsce. Tym samym jako zwycięzcy reprezentowali Powiat Inowrocławski w Finale Wojewódzkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w Bydgoszczy. Po bardzo ambitnej postawie do mety przybiegli na 8 miejscu (w finale wojewódzkim wystartowały 22 sztafety). Skład drużyny - Krzysztof Nawrocki, Ksawery Kamiński, Kajetan Kalinowski, Hubert Pawlak, Wojciech Wajer, Patryk Puzio, Hubert Kowalski, Kacper Potocki, Hubert Rakszawski, Jakub Misz, Kacper Graczyk (rezerwowy). Opiekunem zespołu był pan Maciej Tyburek. Gratulujemy!!!