Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Mistrzowie Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców_październik 2017

Mistrzowie Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr1 im. Wojska Polskiego w Gniewkowie brali udział w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Inowrocławiu. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 10 x 1000 metrów. Po wspaniałym biegu uczniowie naszej szkoły zdecydowanie pokonali swoich rówieśników i zdobyli 1 miejsce. Tym samym jako zwycięzcy reprezentowali Powiat Inowrocławski w Finale Wojewódzkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w Bydgoszczy. Po bardzo ambitnej postawie do mety przybiegli na 8 miejscu (w finale wojewódzkim wystartowały 22 sztafety). Skład drużyny - Krzysztof Nawrocki, Ksawery Kamiński, Kajetan Kalinowski, Hubert Pawlak, Wojciech Wajer, Patryk Puzio, Hubert Kowalski, Kacper Potocki, Hubert Rakszawski, Jakub Misz, Kacper Graczyk (rezerwowy). Opiekunem zespołu był pan Maciej Tyburek. Gratulujemy!!!

 


 

Galeria

Ostatnio dodane