Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w halowej piłce nożnej chłopców

CHAMPIONE  -   SP 1 GNIEWKOWO

W dniu 4 kwietnia 2017 odbył się  turniej finałowy w halowej piłce nożnej  chłopców w Inowrocławiu.  Po wygraniu eliminacji w  Kruszwicy byliśmy rozstawieni, ale trafiliśmy do mocnej grupy ze  szkołami z Pakości i z Janikowa. Tym razem w gramy  jeszcze lepiej, wygrywamy pewnie swoje mecze grupowe i z pierwszego miejsca wychodzimy na półfinału. W  fazie medalowej gramy też dobry futbol, ale już nie tak skutecznie.  Udaje nam  się wygrać dwa mecze po rzutach karnych. I tak jak na orliku i na hali zostajemy mistrzem powiatu na rok 2016/2017. Wielkie brawa  dla chłopaków za dwa ciężkie turnieje, warto też wspomnieć,  że Wojtek Kowalski i Hubert Baranowski otrzymali nagrody indywidualne.

Wyniki:

Sp 1 Gniewkowo - Sp Janikowo  2-0  bramki:  Jakub Czajkowski 2

Sp 1 Gniewkowo - Sp Pakość  4-0 bramki:  Oskar Wasila 2 , Bartek Majer

Półfinał:

SP 1 Gniewkowo - Sp 11 Inowrocław  1-1 bramka: Kacper Gronowski  karne 3-2

Finał:

Sp 1 Gniewkowo - Sp Pakość  1-1  bramka: Jakub Czajkowski  karne 2-1

Kadra : Hubert Baranowski, Daniel Majer, Jakub Czajkowski, Oskar Wasila, Wojtek Kowalski, Mateusz Radliński, Kacper Gronowski, Bartek Majer.

Nauczyciel : Dariusz Semenowicz

Załączniki:
Pobierz (Mistrzowie powiatu 2017.jpg)Mistrzowie powiatu 2017.jpg33 Kb
 

Galeria

Ostatnio dodane