Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Turniej eliminacyjny piłki halowej w Kruszwicy

Awans do finału powiatu

W dniu 18 lutego w sobotę reprezentacja naszej szkoły w  piłce nożnej brała udział w turnieju eliminacyjnym piłki halowej  w Kruszwicy. Mimo że pojechaliśmy na turniej bardzo osłabieni bez kilku zawodników, którzy wygrali mistrzostwo powiatu na normalnym boisku chłopcy spisali się znakomicie wygrywając cztery mecze i jeden remisując. Warto podkreślić dobre przygotowanie psychiczne ponieważ 3 razy przegrywaliśmy, ale za każdym razem udało się wyciągnąć wynik  na naszą korzyść. Awansujemy z pierwszego miejsca i na finale będziemy rozstawieni. Finał zostanie rozegrany w marcu.


SP 1 Gniewkowo- SP Wierzchosławice 1-0 Bramka: Daniel Majer

SP 1 Gniewkowo  - SP Góra 1-0  Bramka: Wojtek Kowalski

SP 1 Gniewkowo - SP Rojewo 2-1 Bramki: Wiktor Szwed 2

SP 1 Gniewkowo - SP 11 Inowrocław 2-1  Bramki: Daniel Majer 2

SP 1 Gniewkowo - SP Kościelec  1-1 Bramka:  Daniel Majer

Kadra SP 1 Gniewkowo: Hubert Baranowski, Oskar Wasila, Dawid Komorowski, Daniel Majer, Wiktor Szwed, Wojtek Kowalski

Nauczyciel: Dariusz Semenowicz

Załączniki:
Pobierz (20170218_130258.jpg)20170218_130258.jpg132 Kb
 

Galeria

Ostatnio dodane