Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

Mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej chłopców

Upragnione Mistrzostwo powiatu

Po raz pierwszy udało się wygrać w mistrzostwach powiatu w mini piłce nożnej chłopców. Po dwóch latach panowania Szkoły Podstawowej w Pakości tytuł przypadł Naszej Szkole. W grupie pokonujemy Sp z Góry i Sp 4 z Inowrocławia. Bardzo dobrze spisuje się cała drużyna, gramy skutecznie, a duet Czajkowski - Majer grają bardzo zespołowo i skutecznie. W półfinale czekają na nas gospodarze i tu mimo przegrywania do przerwy doprowadzamy do remisu i o wszystkim decydują rzuty karne. Tym razem na wysokości zadania stanął Hubert Baranowski, który obronił dwie jedenastki doprowadzając nas do upragnionego finału. Tam czeka na nas Szkoła Podstawowa z Kruszwicy. Po bezbramkowej pierwszej połowie, drugą zaczynamy strzeleniem pięknej bramki przez Kacpra Gronowskiego, a w ostatniej akcji meczu po indywidualnej akcji bramkę zdobywa Jakub Czajkowski - który na zakończenie dostaje nagrodę za najlepszego zawodnika turnieju. Wygrywamy turniej, zdobywamy Mistrzostwo Powiatu na rok szkolny 2016/2017 i czekamy na turniej półfinałowy w miesiącu kwietniu. Wielkie brawa dla całej drużyny, szczególnie za walkę na boisku i cierpliwość pod bramką rywali.

Wyniki:

SP 1 Gniewkowo - Sp Góra 4 - 1 (Jakub Czajkowski 2 Kacper Gronowski, Dawid Komarowski)

Sp 1 Gniewkowo - Sp 4 Inowrocław 3-0 (Daniel Majer 2, Jakub Czajkowski)

Sp 1 Gniewkowo - Sp Pakość 1-1 (karne 2-1)  Bramka: Jakub Czajkowski

SP1 Gniewkowo - SP 2 Kruszwica 2-0  (Kacper Gronowski , Jakub Czajkowski)


Kadra: Hubert Baranowski, Daniel Majer (kpt), Kacper Gronowski, Mateusz Radliński, Aleksander Zalewski, Miłosz Dąbrowski, Dawid Komarowski, Jakub Czajkowski, Patryk Mróz , Daniel Majer.

Nauczyciel prowadzący: Dariusz Semenowicz

Załączniki:
Pobierz (20161013_125226.jpg)20161013_125226.jpg240 Kb
Pobierz (20161013_125235.jpg)20161013_125235.jpg242 Kb
 

Galeria

Ostatnio dodane