Szkoła Podstawowa nr 1 w Gniewkowie

XXVI biegi przełajowe

W dniu 20  września nasza szkoła brała udział w XXVI biegach przełajowych, które odbyły się w parku na stadionie. Tym razem w sześciu biegach uczestniczyło 69 uczniów. W klasach czwartych zdobyliśmy tylko jedno podium, ale najwyższe. Swój bieg wygrał Filip Brzycki. W klasie piątej wśród dziewcząt medale zdobyły Oliwia Bolewska za pierwsze miejsce i Anna Nowicka za trzecie miejsce, natomiast u chłopców pierwsze dwa miejsca przypadły naszej szkole. Wygrał Patryk Mróz przed Kacprem Gronowskim. W klasie szóstej zdobywamy pierwsze miejsce po świetnym biegu Wiktorii Strzelec, a u chłopców srebny medal zdobywa Paweł Świtalski, natomiast brązowy Dawid Piotrowicz. Łącznie Nasza Szkoła zdobywa 8 indywidualnych medali. W klasyfikacji ogólnej zdobywamy pierwsze miejsce i wygrywamy biegi przełajowe.

Opiekunowie: p. Ewa Szulc, p. Dariusz Semenowicz, p. Dariusz Wojciechowski, p. Piotr Górski.

Fotorelacja: biegi przełajowe

Autor tekstu: p. Dariusz Semenowicz

 

Galeria

Ostatnio dodane